Счётчик

Люк в підвал Revizio Loft

Люк в підлогу Revizio Loft спроектований нами спеціально для встановлення в невеликі отвори в підлозі і виконано без посилюючих елементів рами люка і тому він значно дешевший від своїх попередніх родичів.

Його перевага перед попереднімі моделями в тому, що його рама займає мінімум місця в середені отвору і майже не заважає проходу.

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплено плиту з шліфованої ДСП, товщиною 18 мм або лист магнезитової плити, товщиною 10 мм (в вологостійкому варіанті).

Плита ДСТ є гарною основою для застелення її ламінатом, лінолеумом, паркетною або терасною дошкою.

Магнезитовий лист є гарною основою для приклеювання плитки.

До верхніх поверхонь, після монтажу люка в підлогу, може клеїтись підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

Приклеювання плитки до дерев’яної поверхні слід виконувати на спеціальний клей, посилання на інформаційну статтю ТУТ.

Лінійка цих підлогових люків включає в себе моделі з розмірами від 60х50 см до 100х100 см.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що ДСП може повести від вологи. Тому ми рекомендуємо ці люки під плитку для встановлення всередині приміщень або замість ДСП прикручувати на каркас кришки магнезитову плиту. Вартість полегшеного люка з магнезитовою плитою збільшиться на відповідну різницю вартості між ДСП та магнезитової плити.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти резиновий ущільнювач, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

УВАГА! Люк тип Revizio Loft має одинарний контур ущільнення  і при встановленні його на вулиці рекомендується для встановлення під навісом або окремого дозамовлення на раму додаткової опорної поверхні під каркас кришки люка.

Після завершення монтажних робіт ми рекомендуємо прирізати в розмір і посадити на силікон 30 мм ЕППС в «віконця», створені профільною трубою каркасу стулки люка. Це значно тепло і шумоізолює Ваші приміщення від дії шумів та перепадів температури з підвалу.

Також ми можемо зробити утеплені версії такого люка з утепленням кришки люка пінопластом або базальтовою ватою.

Підлогові люки Revizio Loft під плитку, ламінат, паркет або лінолеум — це найкраще співвідношення ціни та якості в економічному варіанті.

Ми рекомендуємо замовляти ці люки для встановлення всередині приміщень, для доступу в підвали через невеликі отвори.

Термін виготовлення будь якого люка в підлогу у нас складає 2-3 робочих дні від моменту замовлення. Вартість таємних люків в погреб Revizio Loft починається від 3000 грн за люк розміром 60х50 см і закінчується ціною 5500 грн за модель люка з габаритними розмірами 100х100 см.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.