Счётчик

Вуличний люк в погреб під плитку Корито

Підлоговий люк невидимка під плитку з заповнюваною кришкою (тип Корито).

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді корита. В це корито, після монтажу люка в підлогу, заливається спеціальна полегшена суміш на основі перліту типу Тепловер П-400. Після застигання стяжки, на неї клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що великі розміри таких люків вимагають дуже точного підгону ваги кришки люка під потужність наявних газових пружин або встановлення електроприводу, що приведе до значного здорожчання люка.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти подвійний контур резинового ущільнювача, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

При умові виконання накладного типу монтажу (Тип Б) люк в підвал під плитку тип Корито є достатньо герметичними і рекомендуються до встановлення на вулиці. А монолітна кришка люка спокійно витримує наїзд колесом автомобіля!

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.